| DayanaDiia a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat ma place?
Imi place de un baiat din clasa mea,dar nu stiu daca el ma place.
Ieri,la scoala,intr-o pauza m'a imbratisat si a zis ca is 'printesa lui'.
In ora de fizica m-am dus pana la baie si cand m-am intors mi-am adus aminte ca aveam o punga de covrigei in banca,si am inceput sa mananc.(profu ne lasa sa mancam in ora lui). Un coleg din spatele meu i-a zis lu profu ca nu m-am dus la baie si m-am dus la magazin sa-mi iau de mancare,iar baiatul de care imi place mi-a luat apararea si a zis ca aveam mancarea din pauza.
Apoi,pe la sfarsitul orei a incercat sa ma faca sa rad si tot il imita pe profu,si tot se uita la mine sa vad daca rad.(eu radeam ca era foarte amuzant). Dar,din pacate,profesorul s-a intors si l-a pocnit. Dupa aceia el tot a continuat sa il imite.
In alte zile,cand stau cu fetele si vorbesc vine la noi si se baga in discutie.
Sau,imi mai cere in ore un pix sau o carioca ca sa se bage in seama.
In pauza imi mai da si cu palma la fund daca nu-l bag in seama sau ceva de genu.
Sau daca ma mai intorc la banca si vorbesc cu baiatul din spatele meu,sau cu colegu meu de banca, el se uita foarte mirart.
Voi ce credeti, oare ma place?
Funda pentru cel mai bun raspuns. happy

7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da, e un bufon bun

| Carmen100 a răspuns:

Cred ca te place happy Felicitari!

| Kariin a răspuns:

Te place sigur.

| ILoveWeekends a răspuns:

Sunt sigura ca te place! Actioneaza si tu!

| regrets22 a răspuns:

Da, te place destul de mult dar parerea mea e sa ramai cu picioarele pe pamant pentru ca de multe ori se termina prost (daca vrei sa ai o relatie) mai ales daca iti faci prea multe sperante. Totusi din cate spui tu e destul de treaba mai ales ca ti.a luat si apararea, te face sa razi etc. Daca si tu il placi merita incercat! Bafta! :*

| Carmen100 a răspuns (pentru regrets22):

Are mare dreptate!

| Izabellaa92 a răspuns:

Da, cred ca te place dupa cum explici tu situatia.