| MACookie02 a întrebat:

Imi place de un baiat de la o clasa paralela dar si colega mea il place si dupa cum stiti mai e o luna pana la vacanta si as vrea saa-l cuceresc eu.Eu nu prea vorbesc cu el, nu ne cunoastem si vreau sa-i atrag atentia.Cum sa fac asta?

Răspuns Câştigător
| luvme a răspuns:

Roaga un prieten comun sa va faca cunostinta. Poarta-te absolut normal, 2-3 zile ii spui buna incercand treptat sa intri cu el in vorba. ii poti cere id.ul si pe parcurs sa va imprieteniti. Nu trebuie sa-i spui ca il placi. Incetul cu incetul te vei apropia de el si vei cunoaste mai multe despre acel baiat. bafta!

1 răspuns:
| ioanalarisalari a răspuns:

Pai prima oara as spune sa-l intrebi cat e ceasul, dupa ce mai faci cum e la scoala cum te intelegi cu... si asa va fi o discutie lunga pana suna clototelul si dupa sa mai vrea sa discute cu tine