| kitty_6710 a întrebat:

Ceau! Sunt noua pe aici si as avea si eu o intrebare.
Sunt in clasa a 7-a si imi place de un baiat din scoala. Si el este clasa a 7-a intr-o clasa paralela. Cum sa il cuceresc? Ne cunoastem, ne salutam si mai vorbim in pauza sau cand chiulim. Ne tachinam, ne prostim, glumim
etc dar eu vreau mai mult. Vreau sa fim impreuna. Ce ma sfatuiti sa fac?
P. S: Nu imi spuneti sa ii zic ce simt, sau sa ii scriu pe mess, vreau sa il fac sa isi dea el seama.

2 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Kitty, cand am citit intrebarea ta, sincer am crezut ca eu am scris-o.si eu sunt a 7 a si la fel ca tine imi place tare mult de un tip din clasa paralele, la fel, vorbim, glumim, ne distram, dar si eu as vrea sa fim mai apropiati.si el da semne ca i-ar placea de mine, insa eu nu fac nimic.ca sa ii atrag atentia eu stau destul de mult in preajma lui in pauza, il salut foarte des, ii zambesc dulce de fiecare data cand ma priveste, ii trimit mereu cate ceva pe mess ca sa ma fac remarcata.cam asta fac eu, succes tie!winking

| AnonimaNo.1 a răspuns:

Incearca sa fii mai "indiferenta" si o sa vina el singur la tine!
Nu stiu ce sa zic pentru ca nu va cunosc. thinking

Succes! :*