| madalyna a întrebat:

imi place foarte mult de un baiat din clasa insa nu stiu cum sa-i spun eu cred ca si el ma place deoarece imi vorbeste frumos, imi i-a apararea si orice i-as face el nu imi spune nimic de fiecare data se i-a de colega mea de banca (pe care nu o suporta deoarece este paracioasa)de exemplu la ora de info eu i-am scos firul din spatele calculatorului in gluma si el m-a vazut si nu mi-a spus nimic in schimb a jignit-o si a facut misto de colega mea.Tot in aceeiasi ora eu i-am zambit si am ras putin la el si el s-a uitat la mine si mi-a zambit la loc.Problema este ca el mi-a spus intr-o zi pe mess ca el nu poate sta cu o fata decat o saptamana maxim apoi se plictiseste de ele si eu nu as vrea sa imi faca si mie asa daca o sa ma combin cu el. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| SeCreT_4434 a răspuns:

Pai faza cu..."nu poate sta cu o fata decat o saptamana maxim apoi se plictiseste" nu e sigur 100% ca e adevarat poate a sp asta doar ca s dea mare s laude si atat deci nu.ti fie frica de chestia asta.vb cu el.ptk daca nici unu nu face primul pas o sa va uitati unu la altul pana cand...o sa isi gaseasca unul dintre voi pe alcnv si nu o sa fie prea bine atuncisad

3 răspunsuri:
| FluGg a răspuns:

Fetele iau prea in serios lucrurile, nu stia ce sa spuna sa te impresioneze, sa crezi ca e el tare din cauza asta ti-a spus ca se plictiseste intr-o saptamana...

| Bика a răspuns:

.Bună!
Eu nu cred ca să se plictisească. Şi dacă e aşa precum zici tu că îţi zîmbeşte mereu. Şi despre tot ceea ce ai spus. Atunci e clar că te iubeşte. Şi cred că merită să încerci să te întîlneşti cu dînsul. Dar îţi dau un sfat : Cînd vă ve-ţi despărţi, vezi să faci în aşa fel ca el să nu te urască. Să rămîneţi prieteni buni!
Ori ar fi bine să nu aveţi nimic în serios să rămîneţi prieteni buni. Nuştiu. în cazul ăsta procedează cum îţi spune inima.
Sper că ţi-am fost de ajutor. Fundăă?

| Flocea_6171 a răspuns:

Fa in asa fel incat sa nu se plictiseasca si de tine happy