| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de colega mea de banca de la scoala si nu stiu cum sa fac
eu sunt mai glumet si o pipai dar fac in asa fel incat sa para o gluma si as vrea sa ma combin cu ea.

1 răspuns:
| omuleatza a răspuns:

Paaai uite ce ar trebui sa stii, venind de la o fata big grin:
nu folosi jargoane gen "sa ma combin"
din acele glume ale tale cu pipaitul incearca sa faci ceva mai serios piapind-o cand e singura sau intr-un moment mai intim, daca reactioneaza bine poti sa o si saruti, si acum depinde si de ea, in general fetelor le plac baietii atenti, sinceri, romantici. incearca chestii din astea.oo si sa nu uitam, incearca sa arati cat mai bine laughing