| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.imi place foarte mult fotbalul si mereu am jucat foarte bine,dar de ceva timp incoace nu mai joc deloc bine(nu mai bag goluri,trece mingea de mine usor, nu mai driblez pe nimeni si cand vine mingea la mine ma feresc).Va rog sa imi spuneti ce sa fac sa imi revin si sa fiu asa cum eram pe vremuri...va rog sad.

Răspuns Câştigător
| LadyDeny a răspuns:

Fa antrenamente zilnic, mananca cum trebuie si mai ales inainte sa joci mananca un fruct, fi atent la minge si intindete cum trebuie inainte sa joci

| xAlex17 a răspuns (pentru LadyDeny):

Antreneaza-te din ce in ce mai mult, mentineti forma fizica si fa-ti incalzirea inainte sa joci.

1 răspuns: