| Thesinger1 a întrebat:

Am o problema:azi am jucat fotbal, dar nu ma puteam deloc concentra la joc.S-a intamplat o faza in care am luat mingea in mana.In alte zile nu trecea nimeni de mine,eu fiind fundas.Dar azi nu ma puteam concentra parca eram inconstient,si acum ma simt cu un gol, parca sunt un nou-nascut.Ce sa fac ca sa-mi revin?
Funda imensa!

5 răspunsuri:
| Hakuouki a răspuns:

Ceva in a ta viata (am scris intentionat) nu este tocmai ok, ar trebui sa te relaxezi mai mult, sa iti acorzi mai mult timp tie, nu lasa stresul si problemele sa te acapareze. Nu uita, orice problema are o solutie, orice scandal are si o impacare, deci orice ar fi, va fi bine.

| iSaidNo a răspuns:

Probabil e ceva ce te framanta.
Poate.O cearta? O despartire..Sau pur si simplu te simti ciudat, dintr-un motiv necunoscut.Eu zic sa te intinzi in pat.Inchide ochii, si relaxeaza-te.
Va fi ok!winking

| Thesinger1 explică (pentru iSaidNo):

happy
daca ar fi asa usor.
totusi incerc

| iSaidNo a răspuns (pentru Thesinger1):

happy

| Codrut_Alexandru_1999 a răspuns:

Probabil nu ai mancat alimente care iti dau energie dar este posibil sa te framante ceva de cenul un conflict
cel mai bine este sa te odihnesti :#