| Iuliaaaaaaaaaaa a întrebat:

Hei!
M-am apucat de o carte pe wattpad.
Daca aveti timp sa o cititi si sa imi spuneti o parere ar fi atat de frumos.
uitati aici link-ul : http://www.wattpad.com/story/8694778-pierduta-in-timp

Funda pentru cel mai bun raspuns. :*

2 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Interesanta poveste. Imi place ca redai lucurile natural, adica personajul se comporta obisnuit, ca si oricare om. Nu e prea curajos, nu e prea indraznet, e o simpla fata. E perfect. Personajele astea sunt personajele pe care eu le apreciez.
Bravo, ai talent la scris. O zi buna!

| IAmAFreak a răspuns:

"Buna! Eu sunt Jasmine Hunker, am 18 ani si locuiesc in Londra, Anglia."
NUUUUUU! Nuuuuuu! Asta e cea mai de rahat introducere, pe bune -.- Daca vrei ca cineva sa citeasca, nu incepe asa :/