| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte mult un baiat de la mine din scoala si avem cativa prieteni comuni, dar eu nu stiu cum sa fac cunostinta cu el si ce-as putea sa spun, mi-e teama sa n-o dau in bara pentru ca ma pricep la asta laughing El are multe amice de 100x mai frumoase decat mine si simt ca n-as avea sanse...straight face ar mai avea rost sa incerc?

Răspuns Câştigător
| Your5angel a răspuns:

Stii? Si eu am aceeasi probelma! Insa eu oricum, voi incerca sa fiu mai observata. De unde ai luat ca amicele lui sunt mai frumoase ca tine? Tu doar nu te-ai privit in oglinda, si inca nu ti-ai regasit frumusetea in tine! Daca tie nu o sa iti placa de tine pai la altii ce sa mai zic. De cunostinta ti-as spune un lucru. Conducete de lucrurile pe care ii plac lui...De ex. Muzica, ai putea sa incepi o discutie pe aceasta tema, sa ii spui ca vrei sa te informezi si ca vrei sa afli mai multe, nu uita, un zambet stralucitor si un simplu Salut, imi acorzi putina atentie? Va fi de ajuns pentru a incepe o discutie! Ok, am scris asta din propria experienta si cred ca te va ajuta mult~! Bafta