| wwwyyy a întrebat:

imi place mult de un baiat dar el nu ma place. Ce ar trebui sa fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| lovegirl15 a răspuns:

Pai,daca nu te place,nu prea ai ce sa faci...
Adica,nu-l poti obliga sa te placa laughing
Dar poti sa incerci sa intri in vorba cu el,sa vedeti ce lucruri in comun aveti, sa ii descoperi pasiunile...
Asa, poate in timp, veti ajunge macar prieteni, daca nu iubiti smug
Tot e ceva
Eu iti doresc succes!

4 răspunsuri:
| Кристина21 a răspuns:

Ciudat!
Daca nu te place nu ai ce face.
Incearca sa intri in vorba cu el, sa aflii ce ii place sa faca..incearca mai intai sa ii fi amica :d

| Dariusuu a răspuns:

Dă-i motive să te cucerească draga mea şi fiţi cuminţi

O noapte liniştită îţi doresc.

| ElleAhx a răspuns:

Http://9gag.com/gag/3769318

Daca nu te place, nu te place si gata. Nu poti sa faci o persoana sa te placa.

| RomanianAviationAcademy96 a răspuns:

Imi pare rau sa aud asta... pune-te putin in locul lui, daca insisti prea mult ar putea sa devina enervant... Dar stii vorba aia, ce-i al tau e pus deoparte. Asa ca bucura-te de viata, NU TE DESCURAJA, si nu uita ca fiecare din noi va intalni la un moment dat acea '' persoana perfecta ''. O seara faina sa ai! :*