| gabri778 a întrebat:

Daca iti place de un baiat cum ar trebui sa procedezi sa-l faci si pe el sa te placa sa nu te mai vada doar ca o amica?/

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Asta depinde de ce anume asteapta din partea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ar trebui să procedezi în vreun fel. Dacă băiatul respectiv nu te place pentru ceea ce eşti, nu încerca să fii altcumva doar pentru a fi pe placul lui.

| Zatharra a răspuns:

Nu poți să impui cuiva așa ceva.Acest sentiment vine pur și simplu.

| hundead15 a răspuns:

Ar trebui sa ii arati ca il placi pe bune. de fiecare data parfumeaza-te spala-te si ingrijeste-te. Afla care sunt hobbi-urile sale, afla data sa de nastere, culorile preferate si incearca sa ii arati ca stii foarte multe despre el!