| ZendayaZendaya a întrebat:

Imi place mult de un bait care are 14 ani, iar eu am 12 si nu stiu cum sa fac sa aflu daca ii place de mine ( vorbeste cu mine undeori ). raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| AndreeaAS a răspuns:

Eu as zice sa aflii asta prin intermediul unor prieteni comuni. Nu e 100% sigur ca va zice adevarul, depinde cine il intreaba ce crede despre tine. Good luck!

| ZendayaZendaya explică (pentru AndreeaAS):

Multumesc pentru raspuns

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu alte preocupări nu mai ai? Ce îți fug ochii după băieți, la 14-16 ani ce te mai faci?
Pa, pa.

| ZendayaZendaya explică (pentru Legiuitoarea):

Sti nu sunt chiar mica, implinesc 13 si vreau doar sa stiu daca ii palce de mine

| a răspuns:

Hmm..ai 12 ani si te gandesti la baieti?
Trist...eu pe la anii tai ma jucam pe afara, ma bucuram de copilarie!
Nu-ti fa griji ca ai timp de baieti!winking

| Alexandraadam2 a răspuns:

La 12 ani, scumpo du-te la scoala la 12 ani de cand undeori se scrii undeori. exista atatea jocuri. ourworld,pandanda,club penguin,fantage,pe facebook, de descarcat, cu animale, jocuri online, barbie.Lasa baietii ca o sa ai timp toata viata

| parkour12 a răspuns:

Du-te la un coleg si spune-i sa-l intrebe pe baiatul pe care-l placi "Auzi, asa de curiozitate, iti place de (numele tau)? Promit ca nu zic la nimen!"

| Capone93 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa ai marturisesti sentimentele nu se stie ce raspuns ar putea sa iti dea poate este unul pozitiv totusi daca nu ai curajul la asa ceva ar trebui sa te bagi in seama cu el si sa pari interesata de lucrurile care ai plac si lui gaseste niste lucruri in comun discutatii despre diverse chestii care v-ar interesa pe amandoi, iar apoi totul va veni de la sine happy

| ZendayaZendaya explică (pentru Capone93):

Mersi mult pentru raspuns