| Anamaria2002 a întrebat:

Imi poate spune cineva cat de dureros este cand iti pui aparat dentar?
* FUNDA*

5 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Buna.
Prima data cand il porti ti se va parea foarte naspa.
Te vor durea uneori dintii dar in acelasi timp iti repara dintii.
Te acomodezi foarte greu si te vor jena.

Pa, pa smug

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Cel mai dureros e la început dar apoi o să vezi că nu o să mai fiewinking cel mai geru e prima oară apoi te înveți.
Bye!winking

| mada225 a răspuns:

Salut TPU! Atunci cand il pune nu e asa de dureros dar dupa ce strange sarma nu i asa de placut doare putin mai mult.Inchizi ochii si ai si tercut peste asta.

| Stefan1412 a răspuns:

Salut TPU! Atunci cand il pune nu e asa de dureros dar dupa ce strange sarma nu i asa de placut doare putin mai mult.Inchizi ochii si ai si tercut peste asta.

| AliAlina15 a răspuns:

Buna, nu te doare deloc, doar til pune si trebuie sa stai cu gura deschisa pana ii gata si nu te dore deloc ca si eu am si nu m-a durut deloc. FUNDA