| HalloweenSamy a întrebat:

Buna TPU imi poate spune cineva cat de greu este sa inveti sa canti la o chitara? Dau funda pentru cel mai detaliat raspuns

1 răspuns:
| cristinutza07 a răspuns:

Nu este greu sa inveti a chitara, doar ca este bine sa mergi la un profesor sa te invete acordurile de baza! dupa daca te plictisesti de el scrie pe google numele unei piese + tubulaturi, iar atunci pe versuri o sa iti apara acordurile si iti explica acolo foarte detaliat cum trebuie sa iti tii degetele pe corzi happy