| AianaPetrescu29 a întrebat:

Imi poate spune cineva va rog mult, ce acte imi trebuie pentru dosarul de inscriere la liceu? Stiu doar ca trebuie : copie legalizata dupa certificatul de nastere, copie legalizata dupa buletin, foaia matricola, adeverinta medicala. Altceva mai trebuie? Si copiile si adeverinta, le pot scoate inainte sa aflu unde am intrat? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Ihdsjfjsjsjfhfsjdjc a răspuns:

Copiile și adeverința le poți scoate deja. Eu le-am scos vineri.

| AianaPetrescu29 explică (pentru Ihdsjfjsjsjfhfsjdjc):

Buna! Mai trebuie vreun act in afara de : copii legalizate dupa buletin si certificat, foaie matricola si adeverinta medicala?