| anda_1885 a întrebat:

Ce trebuie sa contina dosarul pentru inscriere la liceu in afara de copia legalizata dupa buletin, fisa medicala si foaia matricola?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copie dupa certificatul de nastere

2 răspunsuri:
| vlad423 a răspuns:

Pai cam doar atat! adica asta am si eu in fisa mea matricola big grin bafta! sper ca ai intrat unde ti-ai dorit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai trebuie cererea de inscriere si adeverinta cu notele si media generala obtinuta la tezele unice si la evaluarea nationala din clasa a VIII-a(ti-o da de la scoala).