| Skyscarper001 a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi in vederea integrarii la liceu?

3 răspunsuri:
| MariusSB a răspuns:

Un univers de oameni falsi.Ai griza cui acorzi "titlul" de prieten! Multi vor doar ceva de la tine.Fie imagine, fie inteligeta!

| JusticeForCraiova a răspuns:

Salut.
In general trebuie sa fii mai vorbaret, nu trebuie sa taci ca daca te vad ca taci te iau de fraier si asa de tin mereu. o sa se dea la tine sa vada cum reactionezi daca dai sau stai ca prostu..sa fii prietenos atat.

| alexyz7 a răspuns:

Fa-ti multi prieteni, incearca sa nu te certi cu nimeni, fa-te placute la profesori si ai grija multi doar o sa se dea la tine.