| CRISTI10_4274 a întrebat:

Am 34 de ani. Am o problema cu vederea. Cu ochiul stang nu vad deloc si la cel drept am fost operat de cataracta cu implant de cristalin in urma cu 3 ani. Pana in data de azi vederea este tot aceiasi (rea) Ce doctori imi puteti recomanda sau ce sfaturi imi puteti oferi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BereCuLamaie a răspuns:

Buna happy
stiu o doctorita fff. buna. este de fapt cea mai buna din Romania.
deci.se afla la spitalul de oftalmologie din Bucuresti.
fa`ti o programare la doamna doctor Monica Pop.
sigur o sa te ajute f. mult.
Multa Sanatate >big grin