| maly14 a întrebat:

Buna TPUhappyhappy imi puteti da si mie niste idei cu ce sa ii ofer iubitului meu de Craciun? Sunt total nehotaratasadsad

Răspuns Câştigător
| istratep a răspuns:

Un glob cu o poza cu voi.e cel mai indicat de craciun.are si zapada in el.eu i.am facut anul trecut, dar anul asta nu stiu ce sa.i mai fac

2 răspunsuri:
| heriCafe a răspuns:

Daca ai putea sami spui de ce este pasionat, tzias da multe idei.

| TrixiTrix a răspuns:

Eu iubitului meu Iasi da un balon pe care scrie Y LOVE YOU sau un o poza cu noi 2 BAFTAlove struck p.s.:Sper ca am ajutat >big grin