| Mettre0à0jour a întrebat:

Trebuie sa ii iau cadou de craciun unui coleg de clasa. Puteti sa ma ajutati cu cateva idei, sa nu fie totusi foarte scump si mai mult ceva simbolic pentru perioada asta a anului. Este genul acela de tip putin rock si canta la chitara.

Răspuns Câştigător
| ramonia a răspuns:

Cred ca i-ar placea un breloc in f de chitara, sau ceva de craciun pe care il poti oferi indiferent cui... cum ar fi un om de zapada, sau un bradut de portelan sau plus. Bafta!

2 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

O felicitare de Craciun, sau un fular. Sau un glob de Craciun, sa il agate in brad si sa se gandeasca la tine! Bafta!

| buburuza2007 a răspuns:

Daca vrei sa-i iei ceva frumos iai un glob cu mos in el si cu zapezica, atunci cand il misti sa ninga, mi se par geniale si plus il are si ca bibelou