| LilianaSweet a întrebat:

Buna TPU imi puteti da si mie sfaturi ce rochie sa imi iau la banchetul de sfrsitul clasei a 8a? ballul este peste o saptamana.Eu sunt mai plinuta si nu stiu ce rochie mie se potrieveste lungime culoare model la fel si cu pantofi(sandale).Cel mai bun sfat primeste fundita P.S puteti sa daty si imagini cu rochita respectiva multumesc mult kiss

Răspuns Câştigător
| lavinutzuk a răspuns:

Daca ai parul blond iti recoman o rochie turcoaz, lunca fara bretele
daca ai parul negru o rochie rosie

5 răspunsuri:
| federerdinamo a răspuns:

Buna:*. Eu iti recomand o rochita simpla, nu foarte sofisticata. Daca esti putin mai grasuta iti recomand o rochie neagra pentru ca negrul subtiaza intotdeauna si ca lungime aproximativ pana la genunchi vine foarte dragut. Sa nu fie stramta, ar fi mai bine sa fie jos mai bufanta cu volanase ceva.
Distractie placuta, sper ca ti-am fost de ajutor:*

| amdr001 a răspuns:

Eu pot doar sa iti trimit niste imagini pentru ca am o cunostinta care si-a facut la comanda rochie, fiind si ea mai plinuta... depinde ce preferi si cat de bine vrei sa aratiwinking da'mi add la adresa asta de mess ca sa iti arat pozele daca vrei...
the_queen_1998@yahoo.com
te asigur ca iti va placeawinking zi-mi si mie care e adresa ta de mess ca sa stiu la cine dau add ok?

| LilianaSweet explică:

Si inca ceva eu le vad dar nu stiu de unde le pot proba sau cumpara

| LilianaSweet explică:

Toate sfaturile sunt foarteeee bune dar din pacate trebuie sa aleg doar un castigator si sa-i acord fundita crying repet toate sunt foarte bune si va promit ca cel putyn un vot pot sa va dau celorlanty

| xElly a răspuns:

Http://www.girlsgocrazy.info/search/rochi/ :) Pe la mijlocul paginii vei gasi modele de rochii care te'ar avantaja :p