| Alexxxxx1 a întrebat:

Imi puteti raspunde la o micuta intrebare?
Deci sa incepem cu inceputul. Am o prietena, suntem ceva gen cei mai buni prieteni. Fazai ca ne-am cunoscut abia acum o luna si 5 zilehappy si deja suntem cei mai buni prieteni...
Bun, astea fiind zise, de cand ne stim vorbim zilnic, si credeti-ma vorbim circa 100-150 de mesaje pe zi.
Ea mereu rade la glumele mele, nu se supara pe mine niciodata, are incredere sa-mi zica toate secretele ei.
Deci acestea fiind zise, credeti ca ea ma place sau e simpla prietenie?
Eu cred ca ma place, dar vreau sa stiu parerea expertilorhappy deci sa va aud happy

Răspuns Câştigător
| Steffani a răspuns:

Eu cred ca te place, adica si eu sunt fata si nu vorbesc cu orice baiat atat de mult big grin

6 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Uooowww 150 de mesaje cam multe. eu zic ca te place

| Alexxxxx1 explică (pentru danutzu96):

Na bun deci pentru cei pe care va intere, azi minoritatea a avut dreptatebig grin
Ea ma place deci danutzu si cu steffani va stitiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca zici ca sunteti cei mai buni prieteni atunci probabil ca asa e si fata nu te place ci tine la tine ca la un amic.

| Alexxxxx1 explică (pentru anonim_4396):

Deci avem un raspuns pentru DA si 3 raspunsuri pentru NU...
Isi mai da cineva cu parerea?

| zTonia a răspuns:

Poate ca fata nu te place, ci doar sunteti prieteni foatre buni pentru ca si mie mi se intampla asta cu un prieten bun

| RuxyzLOL a răspuns:

Uite ce zic eu big grin Eu cred ca ea vrea sa devina bff-ul tau. sa aiba inca un baiat cel mai bun prieten big grin si de aceea ea vrea sa fie sociabila cu tine si sa vorbeasca mult cu tine happy Intreab-o daca te place si spune-i sa-ti raspunda sincer ca nu razi de ea. Si eu fac asa. :-s bag in seama un baiat si sunt sociabila cu el. dar sincer ma enerveaza la voi ca nu intrebati inapoi, ca nu scrieti si voi un simplu "buna" straight face Mda. big grin