| leemark a întrebat:

Salut, am o intrebare, ofer Funda tot odata

am cunoscut o fata care mi-a spus ca sunt dragut mereu raspunde greu la mesaje si a spus ca am sanse sa o cuceresc, detalii mai amanuntite in cazul in care imi raspunde cineva

fata e foarte frumoasa, are un fizic atragator, e singura momentat si mi-a spus ca cu timpul daca ne imprietenim poate am sanse la o relatie serioasa cu sau doar sa devenim prieteni buni ea si mereu raspunde foarte greu la mesaje. oare ma pune in lista de asteptare pentru ca are de unde alege, ori asta se numeste doar FriendZone, sau doar prietenie simpla? sau ceva cu adevarat serios?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Amice daca ti-a spus ca ai Sanse sa o cuceresti te vede mai mult decat pe un amic,problemuta e ca fatuca are de unde alege. Daca lupti,pentru ea sunteti o competitie,va palce si nu esti singuru -ce ar fi retinut-o sa fi cu ea de la inceput daca te place-Pai sa ne gandim ca sunt mai multi care sunt in aceeasi oala ca si tine si nu se stie cine va obtine manuta laughing. Ideea e sa o abordezi ca si cum ar fi iubita ta,scoate-o si tu in Oras,atinge-o,incearca sa o saruti,i-ao in brate, dovedestei ca tu esti cel mai tare laughing, apoi mai e o chestie -asa o cunosti si mai Bine, vezi ce fel de fata e, daca e draguta dar acasa e o ..Sunt multe dar ideal e sa o cunosti in timp!

1 răspuns:
| Crisu a răspuns:

Din moment ce ti-a spus ca ai sanse sa o cuceresti, cum poti crede ca e doar Friend Zone? Daca fata iti spune ca o poti cuceri, de ce nu incerci? Vorbeste-i frumos, comporta-te frumos cu ea si imprieteniti-va, inainte de toate, cu timpul... o sa iti dai seama daca e interesata sau nu. Succes! big grin