| 天使 a întrebat:

imi puteti spune ce sa desenez? Am atat de multe desene si nu mai stiu ce sa desenez...in plus ma plictisesc... dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Simiina8 a răspuns:

Ai putea sa desenezi : un fluture pe o floare; un dragon la un castel; un duh iesind din lampa; o broasca pe lac; o casa pe dinauntru; poti desena o casa plina de rokeri; ori o scena cu un concert :* te pup :* funda sper happy

4 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Pai poti sa desenezi corpri sau haine da ca la moda si faci un corp ca un manechin si dupa aia in imbraci ii faci fusta sau pantaloni sau mai stiu eu ce vrei sau poti sa desenezi o anumita tema de ex mie imi place sa desenez rochii de epoca intru pe net vad modelul si ma apuc sa il fac si eu sau diferite animale cangur lemurieni iau pose de pe net le pun pe ecran si desenez sau pur si simplu poti desena tot ce iti vine in cap sau dupa starea de spirit fericire tristete mult succes

| Rozette a răspuns:

Urmareste serialul HAPPY TREE FRIENDS pe youtube si deseneaza personajele. Sunt mai greu de desenat dar eu am incercat si ies superbe!

| Kitty3D a răspuns:

Un portret al tenismanului Rafael Nadal :X:X:X:X:X:X.

| cryssu0896 a răspuns:

Poti face portrete, sau peisaje... sti sa desenezi in creion sau sa si pictezi?