| maryy a întrebat:

Buna TPU.Imi puteti spune si mie de ce nu imi merge chatul. E acesta Chat.qoue.com si cand te loghezi sau inregistrezi ceva imi apare mereu ATI FOST BLOCAT! sau cand imi mergea dupa un timp scurt imi aparea tot la fel.Ma puteti ajuta? Fundita si voturi!

2 răspunsuri:
| BoomBoomToxic a răspuns:

Porobabil ca cineva a incercat de foarte multe ori sa-ti ghiceasca parola.de obicei la orice fel de cont cu parola daca cineva incearca sa-ti ghiceasca parola si nu reuseste de mai mult de 10 ori se blocheaza contul

| Adrian1997 a răspuns:

Sa nu-ti fi spart careva parola, si eu am patit la fel, am aflat ca mama mea mi a intrat pe calculator si mi a citit intrebarile mele pe TPU si acum vrea sa ma interneze la psihiatruhappy