| euuuuuuuuuuuu a întrebat:

:* imi puteti spune si mie titluri de carti de dragoste care chiar sa ma emotioneze? Dau funddabig grin

Răspuns Câştigător
| Anndi98 a răspuns:

Nu plange sub clar de luna - Heather Davis, funda?happy

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Ai putea încerca romanele lui Mihail Drumeş (deşi nu sunt cea mai de calitate lectură posibilă): "Elevul Dima dintr-a şaptea", "Invitaţia la vals" şi "Scrisoarea de dragoste".
De asemenea, îţi mai recomand:
"Nuntă în cer", de Mircea Eliade.
"Maitreyi", de Mircea Eliade.
"Enigma Otiliei", de George Călinescu
"Lorelei" de Ionel Teodoreanu.

Citire plăcută!

| monyk a răspuns:

Buna,mie mi-a placut `nunta in cer`,de Mircea Eliade,si `ultima noapte de dragoste,intaia noapte de razboi`,de Camil Petrescu.
Mi-a placut mult o carte care se numeste `acum ori niciodata`, de Elizabeth Adler, apoi `adevarata fata a dragostei`de Stephanie Laurens.
Si de asemenea cartea `aminteste-ti cand...`de Judith McNaught.

| Snk01 a răspuns:

Maitreyi de Mircea Eliade

| Chaotic a răspuns:

Scrisoare de dragoste. funda?

| anaservic a răspuns:

Scrisoare de dragoste, elevul dima dintra 7-a si invitatie la vals, toate scrise de mihail drumes.

| SadRomance a răspuns:

Twilight,maytrei,romeo si julieta.

| Anndi98 a răspuns:

Heihappy Intre timp am mai citit si uite : ''Un sarut la miezul noptii'' si ''Atingerea dragostei'' de Eloisa Jameshappy merita sa le citestiwinking

| qpCris a răspuns:

Dalia albastra de nora roberts... sper ca te-am ajutathappy