| SpectralSong a întrebat:

Buna TPU :* Imi spuneti va rog niste filme de groaza cu fantome,case bantuite,demoni, criminali din aia care omoara. da sa fie de groaza sa mor de frica. Fundita pentru cele mai multe/bune :* :*

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insidious : Capitolul 2, The Conjuring, Evil Dead, Mama, Stoker sunt unele dintre cele mai cauta si noi filme de groaza.
Unul dintre cele mai infricosatoar este Carrie happy

| SpectralSong explică (pentru anonim_4396):

Insidious am fost la cinema la el, conjuring la fel, evil dead l-am vazut,, Waii mama imi place mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru SpectralSong):

Incearca si Carrie, sigur va fi pe placul tau.

| claudytza01 a răspuns:

Lamia...e scary rau!

| lacra1998 a răspuns:

Misterul gemenilor, cazul 39, orfana, stiu ce ai facut asta vara, vineri 13, ultima casa pe stanga sunt foarte tari:*

| Dani_Dani_1977 a răspuns:

Saw.