| VampireKnight a întrebat:

Buna TpU. Imi ziceti si mie va rog unde se afla toate punctele sensibile ale omului sau o imagine in care sunt aratate big grin va rog dau funda plus vot. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| AddicteeD a răspuns:

Urechea! daca ii dai una dupa ureche se dezechilibreaza si cade.pe langa ureche stiam si umarul dar nu stiu sigur unde. Apoi vin punctele de acolo jos, presupun ca stii la ce ma refer.Nimeni nu poate rezista la asta. xD Bafta multa daca ai nevoie de sustinere intr-o bataye iti tin pumnii