| vioery a întrebat:

Fata din imagine este sora mea. Ce ziceti de rochie, e buna (rochia)pentru a participa la miss preuniversitaria cu ea? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam prea pitipongareasca, parca e un papagal, fara supararebig grin. Sa caute mai bine ceva mai elegant si intr-o singura culoare.

P. S:Foarte draguta sora ta, bafta la concursul de miss!

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie mi se pare ingrozitor de impodobita, tipatoare si complet lipsita de eleganta. Iti trebuie ceva frumos, elegant, in culori placute si cu podoabe cat mai discrete. Asta e o rochie de carnaval, nu de ocazie.

| viatadecacatt a răspuns:

Cum au spus si ceilalti, este cam impodobita, dar este frumoasa totusi.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

E draguta dar nu merge pentru a lua-o la miss
Iit trebuie ceva mai elegant

| User a răspuns:

Da, da. e buna. Rochia e naspatongue

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Cred ca ar trebui sa-si ia ceva mai de varsta ei, scuze cati spun dar asta pare o rochie de fetite micisad
Incearca ceva mai eleganthappy

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Mie nu mi se pare prea stralucitasad alege ceva mai elegantbig grin parerea mea:p

| vampirika a răspuns:

Zici ca e sorcovastraight face

| vioery explică:

Multumesc pentru raspunsuri, am dat 20 mil pe ea poate e cam veche(e de 1 an ), asta este: alta nu am. Oricum la BT e super zic eu.Seamana cu o rochie de la Kenzo pentru cei care stiu.