| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
In ce carte as putea gasi povestea de dragoste dintre Tristan si Isolda.As vrea sa imprumut cartea de la biblioteca municipala insa sunt sigura ca nu au cartea Tristan si Isolda si ma gandeam ca poate exista o alta carte care sa contina povestea

Sugestii?
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Pitzipoanca a răspuns:

Legendele lumii - Alexandru Mitru

| DianaStefania140 a răspuns:

Nu cred ca povestea e in alta carte. Nu stiu sigur. Dar cu siguranta o gasesti la biblioteca. Eu mi-am cumparat-o de la o librarie Elena Farago, sau la editura Dacia. Succes