| RaluGabor a întrebat:

Stie cineva ceva site pe care as putea citi online cartea Tristan si Isolda? Caut de ceva vreme aceasta carte dar nu am gasit-o la nici una din librariile din orasul in care locuiesc (Oradea).

Răspuns Câştigător
| Lynna a răspuns:

Uite aici http://ro.scribd.com/doc/79184840/Tristan-%C5%9Fi-Isolda-Alexandru-Mitru
De fapt, nu este carte, este legenda si de obicei o gasesti inclusa in volumul Din marile legende ale lunii, care se cam gaseste peste tot la biblioteca.

1 răspuns: