| AnghelCatrii a întrebat:

In ce consta cea mai buna prietena? Pentru voi ce inseamna cea mai buna prietena?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Iti e alaturi mereu, nu vorbeste cu tine doar ca sa obtina anumite lucruri, e persoana pe care o poti suna la orice ora pentru orice problema, face orice ca sa te ajute, iti da sfaturi, iti spune in fata daca ceva o deranjeaza si nu se duce sa te barfeasca, te place asa cum esti, nu te minte si nu iti spune lucruri dragute doar ca sa te simti bine..de exemplu "da, e super rochia, iti sta minunat"si de fapt arata groaznic dar ea nu vrea sa te simti prost. Isi face timp pentru tine, macar pentru un mesaj chiar daca e ocupata, nu uita de existenta ta, nu te scoate afara doar pentru ca alte fete au refuzat si singura optiune esti tu, nu are secrete fata de tine si nici tu fata de ea.

2 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Cea mai buna prietena te ajuta in orice situatie prin orice mijloace.O intereseaza soarta ta.

| jupinu2011 a răspuns:

O buna pretena nu-ti cere bani nu face misto nu te baga in probleme te ajuta etc.