| DanteR a întrebat:

in copilarie eu si o prietena foarte apropiata...mai mica cu 3 ani ca mine, ne iubeam mai ceva ca-n filme. intre 6-12 ani (varsta mea) dar de la varsta de 14 ani si pana acum, la 19 (asta-i varsta mea) doar ne salutam deoarece nu prea am mai avut timp sa ne intalnim din cauza scolilor si examenelor.
va rog sa ma ajutati si pe mine sa o recuceresc, sa intru cumva in inima ei, sa putem fi ca pe vremuri!
dau si 999999999999999999999999999999999999999999999999 funde daca este nevoie (pun intrebari aiurea si dau funde la cei ce ma ajuta in problema asta)
ce pot sa fac sa reintru in vorba cu ea, in viata ei, sa stam mereu impreuna? va voi ajuta in price problema sunt capabil dupa ce o voi rezolva pe asta.

Răspuns Câştigător
| ilovecandy a răspuns:

Mai,se vede k esti disperatstraight faceun baiat ca tine e foart rar si special.tu trebuie sa-ti faci timp pentru ea si sa-i faci mici, dar discrete complimente.vezi ce subiecte o intereseaza si abordeaza-le cu ea.cand vorbiti.e foarte important sa fii deschis si since.o stiu fiindca sunt fata.si mie asta mi se pare foarte importanthappysucces cu fata...e tare norocoasa ca v-a avea un iubit care chiar sa tina la eabig grin