| Anisoaraa a întrebat:

Fetelorr, am si eu o intrebare. in scoala in care sunt eu, este si un tip care imi place de el. de vreo-o luna, si nu mi-l pot scoate din cap... cand ne intalnim ne salutam, vorbim, rademm...mai stam uneori impreuna se uita la mine, ma uit la ell. dar nimic pana acum. problema e ca eu vreau sa fiu cu el. nu stiu daca asta ar vrea si ell. dau fundita pentru raspunsul favorit.

Răspuns Câştigător
| Ciresikaaa a răspuns:

Jucati intr-o zi adevar, provocare sau procente si daca alege procente intreaba-l cat % ii tine la tinewinking eu asa am facut si mi-a zis 100%, sper sa functioneze si la tine.

3 răspunsuri:
| Kolp a răspuns:

Nu sunt fata dar inteleg cat de cat si sper ca urmatorul raspuns sa te satisfacabig grin :

Daca tu vrei sa fii cu el trebuie sa ii arati in primul rand si acest lucru se face prin detalii minore cum ar fi: sa-l ti de mana din cand in cand, sa-l imbratisezi daca e fericit sau a facut ceva bine, sa-l consolezi cand este trist. Daca el nu te place sau are prieten pai acolo depinde de tine: ori o indepartezi pe prietena lui (nerecomandat ca e cam de bun simt sa-l lasi sa aleaga) ori iti vezi de viata ta sau astepti pana se desparte de ea si atunci il abordezi. Daca e la prima experienta de genul trebuie sa ai rabdare cu el, depinde cat de mult il placi. Si daca nu iti raspunde la avansurile care ti le-am zis inseamna ca ori e clar cu cineva ori nu simte nimic pentru tine.

Sper ca ti-am fost de ajutor:X

Noroc in dragoste in continuarewinking

| Ioana_2144 a răspuns:

Intreba-l cand va mai intalniti asa "auzi tu ce parere ai despre mine si dup ia iti spun si eu " si tu ii zici dupa ce ti-a zis el " pai esti un baiat dragut frumos orice fata ar vreasa te aiba si kesti din astea dupa aia dupa ce plecati va intalniti a oua zi si il intrebi "auzi tie iti place de mine te intreb asa ca sa stiu si eu " si daca te intreaba "auzi dar tie iti place de mine " tu ii zici "da mie imi place de tine" si daca nu faci tu primul pas iti spun eu ca el nu il face unii baieti fac ei primul pas dar alti nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ti-a pus el intrebarea intreaba-l tu fi tupeista si curajoasa am trecut prin asta crede-ma daca nu o faci mai repede poate o sa-l pierzi pentru alta! succes!star