| SunnyFlame a întrebat:

Hi TPU! 1. ce cadou as putea sa ii cumpar unui baiat de 15 ani :-|sunt in pana de idei.[imi e coleg de clasa si maine e ziua lui si m. a invitat si pe mine.adica pe ap toti colegii/ele]ceva intre 50-60 lei 2.cu ce as putea sa ma imbrak. isi tine ziua acasa.doar noi colegi. si vom dansa ff mult.si nu prea stiu in ce. daca ma puteti ajuta plzz!

Răspuns Câştigător
| Rebecca_5481 a răspuns:

Buna.
1.In legatura cu cadou`, ii poti lua ceva dupa stilu` lui adica. ai vazut si tu ce poarta daca sunteti colegi.
2.In legatura cu imbracamintea. ai putea sa te imbraci cu ceva original. adica fi tu insuti, ceva comod in care sa te simti bine. nu trebuie sa atragi priviri. daca sunteti doar voi colegii. Sper ca te-am ajutat. sper sa te distrezi.Bafta!

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

O minge de fotbal sau un set de cosmetice barbatesti.

| RMihai a răspuns:

Un ceas, un lantisor de argint un parfum mai de firma ceva ce sa aiba pe mai mult timp sa-si aduuca aminte, ca sprayuri haine si papitoi isi cumpara el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu apreciaza cadoul mai bine ii dai 30-40 de lei...winking