| sangerosulel a întrebat:

in curand imi voi puna aparat dentar fix metalic si as dori sa va intreb ce culori are fi faine pentru brakets? Sunt baiat.

Răspuns Câştigător
| olaruandra2000 a răspuns:

Ar fi fain să iți pui culoarea albastă, un coleg de-al meu şi-a pus albastru şi ii stă super tare, dacă nu merge si gri. Sper ca ti-am fost de folos... Funda?

1 răspuns:
| FemeiaPisică a răspuns:

Îți recomand să alegi culoarea gri, doar nu vrei un curcubeu colorat în gură! Este aparat dentar, nu o chestie la modă.