| XxiNSaNiTYxX a întrebat:

In curand imi voi serba ziua si mi-am invitat cateva colege cu care ma inteleg mai bine ( mentionez ca o serbez acasa). Ei bine, nu stiu ce as putea face pentru a nu se plictisi. M-am interesat pe TPU si am gasit tot felul de idei interesante dar ele nu sunt genul sa joace jocuri tipice unei astfel de ocazii si pe langa asta mai au si personalitati mai diferite oarecum.
Nu am nici cea mai vaga idee ce activitati as putea desfasura astfel incat ele sa nu se plictiseasca si sa plece cu o impresie placuta cu alte cuvinte sa se distreze.
*Mi-ar placea sa ne uitam la un film dar unele dintre ele nu prea sunt genul...(celu putin asa le vad eu)
Multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| LOVEaSMILE a răspuns:

Va puteti uita la un film cu care sa fiti toate de acord. Puteti sa va aranjati parul sa va machiati una pe alta si sa faceti poze pe care sa le puneti pe facebook.Sau pur si simplu puneti muzica si simtiti-va bine! Apropo La Multi Ani! Funda?

2 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

Acum depinde c varsta aveti(o bauta ar fi bine adica ber, vodka, jack daniels, niste baieti, niste muzica la maxim sa innebuniti vecinii, cv tigari si traburi daca fumati un fil bun de groaza sau comedie sau pentru adolescenti gen american pie sau harold and kumar) acum tu decizi o bataie cu mancare sau cu baloane de apa

| crina_1119 a răspuns:

Pai intreaba-le ce filme le plac si ajugenti la concluzie finala. Un film horor cred ca e cel mai bun, sau de comedie. bafta! funda?