| Habsen a întrebat:

Ce activitati distractive/interesante putem desfasura impreuna cu clasa in Iasi, in saptamana scoala altfel?

3 răspunsuri:
| kryOwEEd a răspuns:

I.Cinema..sau un film in clasa..II.La o cafea laughing sau pizza. III.Campionat pe clase..la noi la scoala ii, jucam football cu toate clasele din Liceu.

| Ionut_Leonard_1998 a răspuns:

Puteti merge la cinema, la picnic, in oras, competitie de fotball, sau orice vă place si sunteti de comun acord

| Airis06perus a răspuns:

Puteti merge cu copii la pizza, inghetata o prajitura sau un suc. Puteti vizita muzee, puteti pescui mere cu gura din apa,