| anonim_4396 a întrebat:

In curand o sa fie ziua unei fete la care tin foarte mult. As vrea sa ii iau un cadou frumos si sa ii arat prin el ca o iubesc. Sa nu fie foarte scump si nu stiu ceva special (stiu de flori, ciocolata, ursulet)...
Funda celui mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O floare și un pandantiv.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Flori si o bratara sau cercei

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu prin cadouri se tine iubirea, fara bijuterii, cel mai bine intreab-o voalat cam ce-si doreste

| KiddaDot a răspuns:

Hihih,mi se pare mult prea banal,"o floare si un pandantiv". Ia ceva prin care chiar sa-i arati ca o iubesti. Eu zic,pe langa florile respective,sa-i iei un inel,sau un lantic in forma de inimioara. Ar insemna mult mai mult. Sau daca vrei sa-i iei un pandantiv,i-ai ceva pe care sa scrie ceva de genul "I love you". Eu una as personaliza mesajul,cu unul dintre alinturile folosite. Gen, "I love you,beibb" sau "I love you, my sunshine", depinde de felul in care o alinti tu. Nu ar costa foarte mult. Sunt atatea lucruri frumoase pe care ai putea sa i le oferi... Oricum, conteaza cine ofera cadoul respectiv, nu neaparat ce contine cadoul. Succes :*