| night_crawler a întrebat:

Ce pot sa fac sa-i arat unei fete ca o iubesc? da nu stiu ...as vrea sa fie ceva special...nu traditionalele flori sau ursi de plus...multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai eu zic sa fi sincer cu ea, si nu conteaza atat de mult cadourile, cat persoana ta, vb frumos cu ea, poarta-te natural, spune-i un sincer `te iubesc`, astea sunt mult mai de pret...bafta.

8 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Fa-i o serenada la balconhee hee

| oz a răspuns:

Niste vorbe spuse din suflet cred ca sunt de ajuns.

| sTeFaN. a răspuns:

Salut.Pai cum a spus si @OZ, niste vorbe spuse din sufletul tau, nu de prin alte carti de dragoste sau altcevahappySpune-i ce simti pentru ea si sigur va aprecia acest gesthappyBafta!

| madutza_ubytzik a răspuns:

Ii poti face o scrisoare si acolo sa ii scrii ce simti pentru ea(asta daca esti mai rusinos) sau ii poti spune in fata ceea ce simti pentru ea

| peanut a răspuns:

Sa nu ii faci figura cu serenada...
Fosta mea statea la curte, si cand a iesit taicasu... (eh, eram si eu putin high) ma alergat in tot cartieru -,-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daruestei un sarut adevarat si iubire ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu spune-i ce simti pentru ea

| ursiUriasi a răspuns:

Intra la ursi uriasi pentru toate varstele pe site-urile mele
www.ursuletideplus.sunphoto.ro
www.ursiuriasi.blogspot.com