| Anonima784 a întrebat:

In curand va fi ziua de nastere a BFF-ului meu si nu prea stiu ce sa ii cumpar, si speram ca ati putea sa-mi dati cateva idei, si as vrea cat mai multe raspunsuri.PS: Ea mi-a cumparat un lantisor injumatatit pe care scrie BEST FRIEND FOREVER. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| DianaDiaDi a răspuns:

1)Daca aveti multe poze impreuna scoate-le la imprimanta, lipeste-le intr-un colaj, si pune o rama.
2)Pune toate pozele voastre de cand v-ati cunoscut pana acum intr-un album si la inceputul lui scrie-i o dedicatie frumoasa. Funda?

2 răspunsuri:
| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

Sfatul no1-nu cumpara o ceasca
sfatul no2-nu cumpara ce ti-a cumparat ea
sfatul no3-cumpara o bratara pe care sa scrie ceva asemanator
Sfatul no4-poate ii cumperi blugi daca nu merge no3