| fdhjgduiytutdfzj a întrebat:

In curand e ziua unuia dintre prietenii si mei as vrea sa-i cumpar ceva personalizat, de preferat un tricou. Problema este ca nu stiu ce mesaj as putea scrie. as vrea ceva amuzant. Idei?

2 răspunsuri:
| CrazyYoyo a răspuns:

Cred ca mai bine faceti o poza gen ii spui "hai sa facem o poza cand ne strambam" si o imprimi pe un tricou, maieu, perna, canalaughing) este si amuzant, si personalizat.
Daca iei un mesaj de pe net...deja nu mai este original.
Succes!
P.s: La multi ani prietenului tau, si tie, si la toata lumealaughing:*