| Doblevida a întrebat:

In legatura cu intrebarea de ieri despre baiatul pe care il placbig grin(va sfatuiesc sa va uitati la intrebarile mele si sa cititi putin intrebarea cu parerea voastra daca ar trebui sa ii spun sau nu ca sa ma puteti ajuta). Problema e ca azi vroiam sa ii spun la ora de informatica impreuna cu prietena mea cea mai buna lasandu-i mesaj pe messenger dar cand am venit aseara acasa si am intrat pe messenger am vazut ca status-ul lui s-a schimbat de la plansete dupa iubita lui la fericire maxima. L-am intrebat daca e fericit si a spus ca e super super fericit ca insfarsit fata dupa care era innebunit l-a acceptat din nou.Si acum chiar nu mai stiu ce sa fac.Adica am vrut sa ii spun ce simt pentru el da acum...chiar nu mai stiu ce sa ii zic sau daca sa ii mai zic.Ieri citisem ca Balantele si cu Taurii sunt vai de mama lor impreuna adica e OK ce inteleg bine dar nu prea dureaza intre ei desi eu nu prea cred in din astea dar chiar nu mai stiu ce sa fac. Vroiam sa ii spun da acum nu cred ca m-ai am nicio sansa si chiar nu as vrea sa imi stric prietenia cu el da oricum nu stiu cat mai pot tine in mine tot ce simt pentru el.Va rog sa imi spuneti daca ar trebui sa ii mai spun sau sa o las balta si sa visez in continuare la el.batting eyelashes

P. S.: el e taur eu sunt balanta big grinlaughing(ma rog nu prea conteaza asta da in fine ca sa va aflati in subiect)

2 răspunsuri:
| Ella_4255 a răspuns:

Pai desi evident tiai cam ratat sansa la a fi impreuna cu el crying eu in locul tau tot i-as zice adica macar sa ma eliberez si ce daca nu te place... mai sunt baetzy pe lume si cand te vei ast mai putin iti va iesi iubirea vietii in cale. Toate la vremea lor. Mult noroc si nu-ti rupe sperantele si nu tias recomanda sa te iei dupa horoscop astea sunt prostii.

| Stephanya a răspuns:

Dupa parerea mea si din ce ai scris am inteles ca tie iti place de el, insa lui nu prea sau deloc.Ar trebui sa vorbesti cu el(doar voi doi)si sa-i spui ce simti pentru el.El va alege cu cine va vrea sa fie.Nu cunosc prea bine situatia, dar cam asta as face eu in locul tau!happy