| Nimeni2323213 a întrebat:

Buna TPU
În momentul de fata sunt la piscina. Faza este ca mi-a venit menstruația. Nu am întrat în apa, doar cu picioarele. Mi-am udat pantalonii și chiloții deoarece pe margine era ud. Mi-e foarte frica sa nu se desprindă și sa ma patez. Sfaturi?

4 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

Bună,
Daca ai un absorbant sau un ob ceva e ok. Nu intra în apa. Cel mai înțelept e sa te duci acasă ca să eviți eventualele situații jenante. În perioada asta nu e cel mai înțelept sa mergi la piscina.
Numai bine! Sper sa fie totul în regula!

| Andreeush a răspuns:

Nu intra în apă și schimbă lenjeria și absorbantul.

| Sofer a răspuns:

Iti iei un ob si schimbi chiloti si eviti intrarea in apa pana trece menstruatia.

| ZyRRe a răspuns:

Nu le am cu d'astea, da mai bine nu intra in apa.