| rosesonfire a întrebat:

Hi. Pana azi m-am jucat sims 2 fara probleme dar azi cand am deschis jocul nu se mai deschidea. L-am sters, pentru ca vroiam sa il reinstalez, dar cand sa il reinstalez mi-a dar eroare si zice: ARE YOU SURE YOU WAN TO QUIT INSTALLATION? De ce nu mai merge? Mentionez ca azi am sters cateva programe din calc pentru ca nu mai aveam loc

Răspuns Câştigător
| MoTTyOn a răspuns:

Salut pai ce scrie acolo in engleza se traduce asa "sunteti sigur că doriţi să părăsiţi procesul de instalare? asta ar fi ca si cum ai da quit instalarii si te intreaba daca vrei sa pastrezi procesul de instalare. Pai vezi poate nu ai mentionat cum iti spune sa faci, reinstaleaza din nou si poate o sa reusesti daca respecti pasii mentionati in instalarea jocului! FUNDA?