| ciufiXXXXXX a întrebat:

in seara asta am chef de raslaughing)
ziceti-ti si mie niste momente penibile sau amuzante prin care ati trecut
dau funda pentru cea mai funnytonguebig grin

Răspuns Câştigător
| KaRa23S a răspuns:

Pai na ca eram in fata liceului cu o colega si era o panta, fiind iarna era gheata. Am alunecat si m-am prins d'aia din fata si fiecare de altul, cazand vreo 7 Am ramas doar eu in picioare, care eram cauza :d Si uite asa ca sa nu cada o lady, cad vreo 10 gentlemen

1 răspuns:
| andrascumpika44 a răspuns:

Eram la gratar si era o balta cu noroi colegul meu mi-a pus piedica si am cazut cu capul in noroi am stat 2 zile jumate sa sterg pata aia