| RedMachine a întrebat:

In urma cu cateva ore nu ma puteam loga pe facebook. Imi spunea ceva legat de inauthentic name. in fine. Am trecut peste. mi-a dat o rubrica pentru deblocarea contului, am completat`o, iar acum imi zice asa : Form Submitted
Thanks for providing this information. You should receive an email from us soon. In the meantime, we appreciate your patience.. Stie cineva cum sa remediez asta, iar contul meu sa fie din nou activat? straight face. Va rog, am mare nevoie de ajutor

Răspuns Câştigător
| pinkro13 a răspuns:

Trebuie in primul rand sa iti verifici mess-urile acolo trebuie sa iti fi trimis ceva care sa iti zica sa dai click pe un link si ca o sa se restarteze sau ca acum poti intra...etc. Sper ca te-am ajutat. Trebuie sa astepsti si sa fii rabdator daca inca nu a venit sau fa-ti alt cont de facebook. OK?