| GaByTzU_4919 a întrebat:

am o mare problema nu mai pot intra pe facebook, de fiecare data cand ma loghez ii apare asta"Form Submitted
Thanks - your request has been submitted!
Note that writing in and submitting your ID multiple times will not result in a faster response. Once you submit your initial request, it is placed in a queue and responded to accordingly.
We appreciate your patience and apologize for any inconvenience this may cause."... ce sa fac va rog cie ma poate ajuta

1 răspuns:
| crapx a răspuns:

Ori te-ai bagat intr-un keylogger ( iti ia datele de la id printr-un site fals sau ai gresit parola/ accesezi prea mult site-ul dar in cazul facebookului nu prea cred deci e posibil sa fie keylogger deci ai grija sa nu ti se ia datele!