| MihaCool99 a întrebat:

Buna,TPU! Inauntrul ochiului drept mi-a aparut ca un fel de umflatura doar ca este tare si ma deranjeaza.Ma mai doare uneori si intr`-o zi cu ochiul acesta am vazut in ceata.Mi-a aparut de mai de mult timp si nu i-am dat atentie.Am programare la oftamolog doar ca peste 3 saptamani.Ce poate fi?

1 răspuns:
| Milayaa a răspuns:

Pai nu sunt expert dar cred ca cel mai bine e sa pleci la oculist. poate fi o conjuctivita, ulcior la ochi sau cum acolo se numeste