| Afgshhakakl a întrebat:

Intrebare pentru baieti si pentru fete---cum va simtiti cand partenerul se desparte de tine?

Răspuns Câştigător
| IustinaC a răspuns:

Deci de mine s-a despartit doar un baiat pentru prima data in viata mea.Imi era atit de greu imi venea sa ma duc sa beau, sa fumez.nu stiu.nici nu-ti imaginezi ce dispozitie proasta aveam... apoi am plecat la disco, m-am distrat dar nu am baut, nu am fumat si nu m-am drogat...m-am distrat cu fetele si mea trecut putin

1 răspuns:
| Bubbles_1821 a răspuns:

Daca chiar il iubesc...incepe sa imi bata inima in tot corpulaughing
Si dupa aia incep sa-l urasc:d